خرید دریچه کولر سقفی خرید دریچه کولر

دریچه کولر

در دنیای امروز محاله کسی با دریچه کولر آشنایی نداشته باشد از طرفی در فصل تابستان تنها محصولی که می تواند بعد از یک روز سخت کاری محیط خانه ی شما را خنک و هوای مطبوعی تولید کند کولر است در این مقاله سعی بر این داریم شما را با انواع مختلف دریچه کولر آشنا کنیم تا به راحتی بتوانید نمونه انتخابی خودتان را ثبت و مشاورین کهن هود در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع این دریچه بیشتر آشنا شوید. امروزه در ساختمان سازی کانال کشی کولر و تعبیه دریچه آن یکی از مسائل مهم در معماری می باشد که توسط پیمانکاران و مهندسین طراحی و اجرا می شود تا شما آسایش کافی را احساس کنید، سیستم های گرمایشی و همین طور سرمایشی یکی از اصلی ترین تجهیزات در ساختمان می باشد به همین علت است که انواع مختلف در طراحی های گوناگون و البته منحصر به فرد تولید می شود دریچه کولر یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین تجهیز در ایران شناخته شده است. از این نوع دریچه بدون هیچ گونه محدودیتی به عنوان دمنده و مکنده در طرح های مختلف استفاده می شود.طراحان با تمرکز بر روی ساخت انواع تهویه هوا را تولید می کنند البته نیازسنجی مشتریان خیلی اهمیت دارد و بسیار اثر گذار خواهد بود.مشتریان با توجه به فضای مورد نظر دریچه دلخواه خود را درخواست می کنند این طراحی ها با آخرین تکنولوژی و فناوری های روز جهان صورت می گیرد. در ادامه به معرفی برخی از این انواع خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دریچه کولر چیست؟

خب با توجه به لزوم کولر در فصول گرم سال باید راهی جهت آرامش و آسایش افراد فراهم شود به همین دلیل در ساختمان ها کانال هایی ایجاد می شود این کانال ها مسیر عبور هوای کولر می باشد انتهای این کانال ها نیز به ساختمان منزل یا محل کار شما منتهی می شود حال برای زیبا جلوه دادن محیط و میزان بودن با دکوراسیون محیط از دریچه کولر استفاده می شود در واقع می توان گفت دریچه یکی از اجزای اصلی کانال کولر است.
با توجه به طراحی دریچه کولر در اندازه و انواع مختلفی تولید می شود که بر حسب نیاز شما عزیزان ارائه خواهد شد شرکت کهن هود در این خصوص نماینده فروش اینترنتی می باشد که محصول انتخابی شما را در هر کجای ایران باشید ارسال خواهد کرد.

علت تولید دریچه کولر

حالا شاید در ذهن شما این سوال پیش بیاید که اصلا نیازی به دریچه کولر نیست اما باید بگویم برای این که جهت باد سرد و گرم را در محیط منزل یا محل کار خودتان تنظیم کنید نیاز به آن پیدا خواهید کرد و یکی از لوازم ضروری ساختمان محسوب می شود و انتقال دما را به خوبی انجام می دهد البته توسط دمپرهایی که در قسمت پایینی آن وجود داردمی توانید جهت باد را تنظیم کنید.

قیمت دریچه کولر

بعد از این که محصول مورد نظر خودتان را انتخاب کردید دومین گزینه قیمت دریچه کولر است که برای خیلی از ما ها بسیار اهمیت دارد.با توجه به ابعاد و نوع دریچه کولر قیمت آن نیز متغیر است البته فراموش نکنید بعضی افراد سودجو سعی بر این دارند با قیمت پایین تر جنس نامرغوبی به مشتری تحویل دهند بنابراین خرید خودتان را از فروشندگان و فروشگاه های قابل اطمینان و معتبر انجام دهید.

دریچه کولر

با توجه به این که قیمت دریچه کولر با توجه به ابعاد دریچه کولر و نوع آن متغیر است شما با ارائه متراژ و نوع درخواستیتان به ما قیمت را دریافت خواهید کرد البته ما سعی بر این داریم با حداقل کردن قیمت ها از بهترین مواد و کیفیت بالا دریچه ی کولر را تولید کنیم و این افتخار برای خدمت به شماست تا به راحتی خرید اینترنتی دریچه کولر خود را انجام دهید. بنابراین تنها شما کافیست با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید تا با مشاورین ما در ارتباط باشید و از قیمت دریچه کولر مطلع شوید.

موارد اثر گذار بر قیمت

1. یکی از مواردی که می توان به آن اشاره کرد که در قیمت دریچه کولر تاثیر مستقیمی می گذارد جنس دریچه کولر است برای مثال دریچه ی کولر آهنی از قیمت پایین تری نسبت به دریچه کولر آلومینیومی دارد.
2. دریچه کولری که دارای دمپر است از قیمت بالاتری نسبت به دریچه کولر بدون دمپر برخوردار است.
3. عامل دیگر که در قیمت دریچه اثر گذار است نوع ساختار آن می باشد برای مثال دریچه کولری که ساختارش مدل خطی است از قیمت پایین تری نسبت به ساختار دریچه کولر مشبک آلومینیومی برخوردار است.
4. مورد مهم و اثر گذار در قیمت دریچه کولر کیفیت رنگ آن می باشد.
5. مورد دیگری که در قیمت دریچه کولر اثر گذار است زیبایی اطراف دریچه است مثلا برای این که اطراف دریچه پوشش داده شود از پروفیل پهن استفاده می کنند که این خود هزینه بر است.
با توجه به موارد ذکر شده شما به راحتی می توانید خرید دریچه کولر خود را انجام دهید.

دریچه کولر آلومینیومی:

این نوع از دریچه کولر خود دارای تنوع زیادی است که در ادامه به شرح آن خواهی پرداخت.
الف - طرح جدید دریچه کولر آلومینیومی:
طرح جدید دریچه ی کولر آلومینیومی کاملا به طرح جدید دریچه کولر آهنی از همه لحاظ شباهت دارد فقط تنها تفاوتی که با هم دارند جنس ساختارشان می باشد.
این دریچه طرح جدید را می توان بدون دمپر و هم با دمپر تنظیم جهت باد دریچه تولید کرد.
از این نوع دریچه طرح جدید معمولا به صورت دیواری استفاده می کنند که برای دمش هوا کاربرد دارد.
از طریق دریچه کولر آلومینیومی می توان مسیر عبور هوا را توسط دمپر ها به سمت بالا،پایین حتی چپ و راست تنظیم نمود شما حتی می توانید مسیر هوا را نیز مسدود نمائید.
سطح این دریچه ی کولر را می توان در رنگ های مورد نظرتان رنگ آمیزی نمود.
قیمت این نوع از طرح جدید دریچه کولر آلومینیومی هم به نسبت ساختار جنسش متغیر است و از دریچه کولر آهنی دارای قیمت بالاتری است.
دریچه کولر
این نوع از طرح جدید به وسیله جای پیچی که روی فریم دارد در محل مناسب خود امکان جاگذاری و نصب را خواهد داشت.
ب - مدل خطی دریچه کولر آلومینیومی:
این نوع مدل خطی از دریچه کولر در واقع به صورت موازی تولید می شود و پره های آن در زاویه صفر درجه هستند. مدل خطی دریچه ی کولر دارای دو طرح متنوع زاویه دار و زاویه صفر درجه است.
- خطیِ زاویه دار:
در این نوع مدل از دریچه ی کولر مسیر هوا در زاویه 30 درجه از دریچه خارج می شود به همین دلیل نام دیگر این دریچه کولر، دریچه کولر خطیِ ۳۰ درجه گفته می شود.
این ویژگی در این نوع مدل دریچه باعث می شود باد فقط به سمت پایین پخش شود.
دریچه کولر خطی زاویه دار هم می تواند قابلیت دمپر را داشته باشد البته ساده آن یعنی بدون دمپر نیز به فروش می رسد.
رنگ پودری استاتیکِ کوره ای در سطح این مدل به کار برده می شود.
قیمت این نوع از دریچه به دلیل وزن بالا نسبت به طرح جدید بالاتر است.
-دریچه کولر خطیِ کله قندی شاید برایتان سوال پیش بیاید که دریچه کولر کله قندی دیگر چگونه است؟ این نوع از دریچه در زاویه صفر درجه باد خروجی به محیط می دهد در واقع نمای این دریچه به صورت خطوط موازی است و از جنس آلومینیوم می باشد.
از این نوع دریچه ی کولر می توان برای سیستم های مکنده و هم دمنده استفاده نمود. وقتی در سیستم های دمنده به کار می رود از دمپر جهت تنظیم عبور هوا در آن تعبیه می شود.ولی زمانی که به عنوان دریچه ی کولر سیستم های مکنده استفاده می شود نیازی به دمپر ندارد.
به میزان آلومینیومی که در این دریچه به کار برده می شود قیمت آن بررسی می شود.
ابعاد یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دریچه کولر کله قندی می باشد مسلما هر چقدر ابعاد این دریچه بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود.
امروزه به دلیل تورم اقتصادی و قیمت های متغیر متاسفانه قیمت ها یکسان نمی مانند و زمان ساخت دریچه نیز عامل مهم در تعیین قیمت دریچه خواهد بود.
نوع رنگی که روی سطح این دریچه خطی به کار برده می شود استاتیک است بنابراین کیفیت رنگ به کار برده شده در ساخت دریچه و تعیین قیمت اثر گذار است بنابراین گرید پودر رنگ موجب می شود که قیمت تمام شده ی دریچه ی کولر تعیین شود.

دریچه پلاستیکی خطی از دو جزء مجزا بصورت فِریم و شبکه های افقیِ داخلی ساختار می یابد.بطوریکه در زمان نصبِ این دریچه پلاستیکی،ابتدا فریم دریچه پلاستیکی در محلِ خود تعبیه گشته و سپس شبکه های افقیِ داخلی که زاویه ۴۰ درجه نسبت به افق دارند در داخلِ فریم دریچه پلاستیکی ،جانمایی و تثبیت می گردد.
به لحاط تولید و ساخت دریچه پلاستیکی خطی، محدودیتی در ابعاد وجود ندارد و این دریچه پلاستیکی در هر سایز و اندازه قابل ساخت و عرضه می باشد.
دریچه پلاستیکی خطی در سیستم های دمش و مکش هوا بصورت همزمان قابل کاربرد می باشد.
با توجه به مرغوبیت و کیفیت جنس دریچه پلاستیکی خطی، از آن به وفور و سهولت در سیستم های هوارسان و برودتی استفاده می گردد.
از جمله مزایای دریچه پلاستیکی خطی،قابلیت نظافت و شستشوی آن می باشد.
دریچه پلاستیکی خطی پس از شستشو،به راحتی در محلِ قبلیِ خود مجدداً جانمایی می گردد.
با توجه به ماهیتِ پلیمریِ جنس دریچه پلاستیکی خطی،و عدم تاثیرپذیری از شرایط محیطی از جمله رطوبت مواردِ فرسایشیِ دیگر، استفاده از دریچه پلاستیکی خطی در نواحیِ شرجی از جمله شمال و جنوب کشور بصورت اکید توصیه می گردد.

دریچه کولر

دریچه کولر چوبی

دریچه ی کولر چوبی همانطور که از اسمش گویاست از جنس چوب می باشد و در انواع و ابعاد مختلفی تولید و روانه بازار می شود. تنوع در این نوع دریچه بسیار زیاد است و به عنوان یک دریچه کولر شیک محسوب می شود.
برای مثال یک نمونه از دریچه کولر چوبی دریچه زیر فن کوئل است. دریچه ی کولر چوبی را اگر بخواهیم با دیگر دریچه ها از لحاظ زیبایی مقایسه کنیم باید بگویم که مثال زدنی نیست و آن چنان به دکوراسیون منزل شما زیبایی می بخشد که چشم گیر خواهد بود و افراد زیادی را جذب خود می کند. انواع آن برای مصارف متفاوتی به کار برده می شود.

دریچه کولر

دریچه زیر فن کوئل چوبی

این دریچه را می توان زیر فن کوئل و دستگاه تهویه روی سقف نصب کرد.تا به راحتی بتوان سرویس و بازدید دستگاه را در موارد لزوم انجام داد.در ساخت این دریچه می توان آن را بدون لولا و با لولا تهیه کرد.
در نمونه های دریچه زیر فنکوئل که بدون لولا هستند می توان آن را به شکل شبه لولا و وزنه ای ساخت.
دقیقا مکان نصب این دریچه ها جایی است که فن کوئل کانالی و سقفی وجود داشته باشد.
قابلیت برگشت هوا در این نوع دریچه کولر چوبی،البته به شکل های مختلفی روی آن تعبیه می شود برای مثال دریچه گل سقفی و دریچه ی برگشت مشبک و خطی اشاره نمود.
برای این که این دریچه زیر فنکوئلی را باز و بسته کنید می توانید از قفل های زیمنسی که بر روی آن تعبیه شده استفاده کنید.

دریچه کولر فانتزی

همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر هر منزل مسکونی و حتی تجاری برای ایجاد هوای مطبوع در محیط نیاز به کانال کشی از کولر را دارد حال این که بایستی برای قسمت خروجی دریچه ای تعبیه شود مسئله ی بسیار حساسی خواهد بود زیرا شما با توجه به دکوراسیون و سلیقه و حتی میزان درآمد خود اقدام به خرید اینترنتی دریچه کولر می نمایید در بخش بالا در مورد انواع آن صحبت کردیم و دانستیم چند نوع آن تولید شده است و بر همین اساس شما می توانید یک دریچه کولر فانتزی با طرح های مختلف برای خود تهیه کنید.
دریچه کولر فانتزی معمولا با طرح دکوراسیون ست می شود که این خود جلوه بسیار زیبایی به محیط می بخشد. استفاده کردن از این نوع دریچه ی کولر با هر استایل معماری می تواند ست شود و فضای بسیار متفاوتی را به شما هدیه می کند. پس پیشنهاد می کنم حتما برای دکور محیط خود از این دریچه استفاده کنید چون زیبایی وصف ناشدنی به محیط شما می دهد.
امروزه با پیشرفت در طراحی و معماری ها مسلما زیبایی منزل از اهمیت بالایی به نسبت گذشته برخوردار است.زیرا اکثرا تمایل دارند از محصولاتی استفاده کنند که مدرن و فانتزی می باشد.به همین خاطر طراحان در زمینه تولید دریچه سعی بر این دارند که طراحی های به روز و مدرنی داشته باشند که باب سلیقه شما عزیزان باشد و آسایش شما رو فراهم آورد.
دریچه کولر فانتزی از این دسته مستثنی نیست و در تمام مناطق کشور البته فقط مکان هایی که به کولر آبی مجهز هستند مورد استفاده قرار می گیرد.در مکان هایی که خیلی بزرگ است از داکت اسپلیت،فن کوئل و... استفاده می کنند که از دریچه ها نیز به همین دلیل در این مکان ها نصب می شود.

دریچه کولر

دریچه کولر پلاستیکی

دریچه کولر پلاستیکی علاوه بر این که ظاهر زیبایی دارد جنس با دوامی دارد و از همه مهم تر هم قیمت مناسبی دارد و گزینه ی بسیار مناسبی برای مجرای ورودی هوا، سیستم های تاسیسات و.... است که همین مزیت باعث جلب توجه مهندسین و کارفرمایان قرار گرفته است.
دریچه کولر پلاستیکی:
جهت بازدیدِ تاسیسات،از این دریچه استفاده می شود حال این تاسیسات شامل مواردی چون:کلید،فیوز برق،محل شیرآلات و... است که برای پوشش این محل ها به کار برده می شود.
با توجه به این موارد دریچه کولر پلاستیکی در انواع مختلف گرد،گرد مشبک،گرد خطی و.... تولید می شود.
نکته:
1- رنگ آمیزی تمام مواردی که یاد شد از نوع رنگ الکترواستاتیک است.
2- گروه دیگری که بدون رنگ تولید می شوند دریچه پلاستیکی می باشد.البته ناگفته نماند دریچه پلاستیکی اگر از جنس درجه یک باشد قابلیت رنگ آمیزی را دارد اما اگر جنس آن درجه 2 باشد امکان رنگ پذیری را نخواهد داشت.
3- اما محصولاتی که گالوانیزه هستند را بدون رنگ تحویل می گیرد و در صورت لزوم و نیاز می توانید سفارش رنگ آمیزی داشته باشید.
4- به طور کلی می توان گفت رنگ مادر انواع مختلف دریچه سفید نیمه مات است که به صورت استاندارد تولید می شود.

دریچه کولر

فروش ویژه در سایت کهن هود

شرکت کهن هود سال هاست که با تجربه فراوانی که در زمینه ساخت و فروش دریچه کولر دارد افتخار این را دارد که انواع این محصول را در خدمت شما عزیزان قرار دهد.فروش ویژه دریچه کولر در سایز های مختلف با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کشور ارائه می شود و دارنده ایزو های استاندارد می باشد،مشاوره تلفنی ما در این راستا بهترین مشاور برای خرید شما خواهد بود و ارسال محصول به سراسر کشور را به راحتی انجام خواهیم داد و در اسرع وقت به دستتان خواهد رسید.
کیفیت دریچه کولر در نوع مواد به کار رفته آن می باشد هر چه مواد اولیه با کیفیت تر و مرغوب تر باشد جنس دریچه مرغوب تر خواهد بود.
برای اطلاع بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت و خرید دریچه کولر

شما می توانید برای استعلام کلیه محصولات دریچه کولر ومحصولات دیگر قیمت هود صنعتی ،دریچه کولرو دریچه زیر فن کویل به گروه کهن هود مراجعه کنید.

نمونه کار های مرتبط به دریچه کولر

 آشنایی با هود صنعتی - هود صنعتی

آشنایی با هود صنعتی - هود صنعتی

تقسیم بندی هود صنعتی تقسیم بندی هود صنعتی براساس نحوه قرارگیری و نصب در آشپزخانه صنعتی: هود صنعتی مرکزی هود صنعتی دیواری

اطلاعات بیشتر

موارد مهم در کانال کشی ساختمان

موارد مهم در کانال کشی ساختمان

کانال کشی های مختلفی برای ساختمان و مکان های دیگر وجود دارد . مانند کانال کولر ،دریچه کولر ،دریچه هوا ، هود صنعتی ، دریچه زیر فن کویل برای مشاهده ادامه خبر کلیک کنید 👇👇👇👇👇

اطلاعات بیشتر