خرید دریچه کولر  خرید دریچه کولر

دریچه کولر

دریچه کولر وظیفه تنظیم میزان هوای ورودیِ کولر به اتاق ها و یا هال و پذیرایی ، از کانال کولر را دارد. جهت استعلام قیمت دریچه کولر با کارشناسان کهن هود تماس بگیرید.

درساختمان ها و اداره ها پر کارترین نوع دریچه هوا دریچه کولر است که وظیفه دریچه کولر تنظیم میزان هوای ورودی در داخل اتاق میباشد که از دریچه کولر استفاده می شود دریچه کولر نوع های مختلفی دارد با ما همراه باشد برای خواند ادامه . خبر

انواع دریچه کولر

1-دریچه کولر آلومینیومی

2-دریچه کولر اهنی

3-دریچه کولر چوبی

دریچه کولر آلومینیومی پر کاربردترین انواع دریچه در ایران می باشد دریچه کولر آلومینیومی از جنس پروفیل الومینیومی ساخته میشود و دارای دمپر برای تنظیم فشار هوای ورودی دارد و پوشش اون رنگ کوره ای می باشد .

دریچه کولر آلومینیومی

مهمترین ویژگی دریچه کولر آلومینیومی امکان تغییر جهت ایستا پره عمودی که در جلوی دریچه کولر تعبیه شده می باشد. در واقع با تغییر مسیر دریچه کولر این پرّه ها هوای خروجی از دهانه دریچه کولر به راحتی به چپ، راست یا مستقیم و به شکل دلخواه منتقل خواهد شد پره افقی دمپر این دریچه کولر آلومینیومی به وسیله ی اهرمی که دسته ی کنترل آن روی نمای دریچه تعبیه شده کنترل، باز و بسته می شوند دریچه کولر بدون محدودیت در ابعاد مختلف ساخته می شود به صورت سفارشی برای مشتریان..

دریچه کولر چوبی

دریچه کولر چوبی از لحاظ زیبایی و تطابق با محیط و دکوراسیون برخی از ساختمانها زیبا است. تولید کنندگان این نوع از دریچه تنظیم هوا (دریچه کولر چوبی) از متریال چوب استفاده می نمایند. دریچه کولر چوبی به دلیل زیبایی چشم نوازشان در محیط های مسکونی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. انواع دریچه کولر چوبی ( ام دی اف ) برای مصارف مختلف میاوانند مورد استفاده قرار بگیرند دریچه کولر چوبی اغلب برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند.

دریچه کولر اهنی

-دریچه کولر اهنی : این نوع دریچه کولر اهنی دارای دمپر د تنظیم میزان دبی هوا به محیط می باشد و دریچه کولر اهنی , باید از ورق ضخیم استفاده شود که در برابر فشارِ ورودِ هوا به صدا نیفتد و بی صدا کار کند..

خرید دریچه کولر

شما میتوانید برای تهیه و ساخت و خرید دریچه کولر ودریچه زیر فن کویل به کهن هود مراجعه کنید

قیمت دریچه کولر

قیمت این دریچه از هم متفاوت است به نسبت نیاز مشتری قیمت دریچه کولر متفاوت می شود چون انواع مختلفی دارد گروه کهن هود محصولات خود را تضمین قیمت و کیفیت میکند

قیمت و خرید دریچه کولر

شما می توانید برای استعلام کلیه محصولات دریچه کولر ومحصولات دیگر قیمت هود صنعتی ،دریچه کولرو دریچه زیر فن کویل به گروه کهن هود مراجعه کنید.

نمونه کار های مرتبط به دریچه کولر

 آشنایی با هود صنعتی - هود صنعتی

آشنایی با هود صنعتی - هود صنعتی

تقسیم بندی هود صنعتی تقسیم بندی هود صنعتی براساس نحوه قرارگیری و نصب در آشپزخانه صنعتی: هود صنعتی مرکزی هود صنعتی دیواری

اطلاعات بیشتر

موارد مهم در کانال کشی ساختمان

موارد مهم در کانال کشی ساختمان

کانال کشی های مختلفی برای ساختمان و مکان های دیگر وجود دارد . مانند کانال کولر ،دریچه کولر ،دریچه هوا ، هود صنعتی ، دریچه زیر فن کویل برای مشاهده ادامه خبر کلیک کنید 👇👇👇👇👇

اطلاعات بیشتر